.:SMARTAGE:.
 
 
Ürünler

Anasayfa
Stratejik Yönetim Yazılımı
Network Güvenlik Çözümleri
Entegrasyon Platformları
Risk Analiz Yazılımı
Süreç Yönetim Platformu
ModelRisk Risk Analiz Yazılımı
Yönetim Kılavuzları
 

Fiorano Sistem Entegrasyon Çözümleri


SmartAge, kurumsal bilgi yönetim sistemlerinin entegrasyonu ve iyileştirilmesinde “Fiorano SOA 2007 Platform” yazılımını kullanmaktadır.

SmartAge, Fiorano SOA 2007 Platform yazılımının satış ve destek hizmetlerini yürütmektedir.

 

İşletmelerde Bilişim Teknolojileri daha fazla değer yaratmaya doğru evrim geçirmektedir. Lider kuruluşlar BT ile değişen iş koşullarına daha etkin cevap verme yeteneklerini geliştirmekte ve bilişim teknolojilerini rekabet savaşlarında üstün gelmenin bir silahı olarak kullanmaktadırlar.

 

Servis Odaklı Mimari işletmelerin daha etkin ve verimli yönetiminde bir paradigma değişiminin düğmesine basmıştır.

 

SOA, 21. yy işletmelerinin çevikliği için kilit bir çözüm ve yetenek olması yönünde gelişimini sürdürmektedir. Hızla değişen iş ortamına sahip olunan BT kaynaklarının tekrar tekrar yeniden kullanılmasını sağlayan servisler portföyü oluşturarak optimum maliyetle ve zamanında uyum sağlayabilen çevik bir kuruluş yaratılmasını hedefleyen SOA iş çözümleri kuruluşlara bir dizi fayda sunmaktadır. Bu faydalar temel olarak iki başlık altında toplanabilir: SOA ile hızla değişen iş gereklerine zamanında yanıt verebilmek, Şirketin BT varlıklarını yeni yatırımlara en az gereksinim duyacak şekilde yeniden kullanmak. SOA kuruma esneklik kazandırma, operasyonel riskleri azaltma, maliyetleri düşürme, gelirleri artırma, daha hızlı yeni ürün/hizmet sunma, standart ve yasalara uyumluluğu artırma faydalarını sağlar.

 

Gartner’a göre 2009 ‘da uygulamaların %80’inin SOA temelli olması öngörülmektedir.

 

Şirketler gerçek zamanlı kurumsal yetkinliklerini geliştirmek, operasyonel etkinliklerini ve iş performanslarını iyileştirmek için Fiorano ürünlerini kullanmaktadır. Müşterileri arasında Fortune 500 lider firmalarından “American Express, Boeing, Motorola, Lockheed Martin, Alcatel, AT&T Wireless, Ericsson, FedEx, JP Morgan, Schlumberger, POSCO and British Petroleum” bulunmaktadır. Fiorano yazılım platformlarıyla kuruluş çapındaki çok farklı yazılım ürünleri rahatlıkla ortak bir platformda entegre edilerek etkin bir şekilde çalıştırılabilmektedir.

 

Fiorano SOA 2007 Platformu kuruluştaki tüm yazılım varlıklarının etkin koordinasyonu ve etkileşimini sağlayan standart-bazlı ESB üzerine kurulmuş gerçek-zamanlı ilk SOA platformudur. Fiorano SOA 2007 Platformu kuruluşların mevcut iş mantığını ve kurum çapındaki tüm süreçleri kuruluşa özel problemler için hızlı bir şekilde birleştirerek, eşsiz bir esneklik sağlayarak, verimliliği artırır ve iş koşullarındaki değişime verilen yanıtları iyileştirmeyi sağlar. Fiorano SOA 2007 Platformu gerçek zamanlı yeteneklerde mevcut çözümlere göre daha fazla faydalar sunar: Daha hızlı uygulama ve yayılım, yüksek derecede yeniden kullanımla gelecekteki genişlemeler için esnek bir platform, kolay genişleme, sorunsuz birlikte çalışabilirlik ve iyileştirilmiş bir yatırım geri dönüşü.


 

Fiorano SOA Uygulama Örnekleri
Fiorano SOA Tanıtım Dokümanı
Fiorano SOA Deneme Sürümü
www.fiorano.com

 

 

 

Duyurular

ThirdScreenMedia mesajlaşma hizmetlerini güçlendirmek için FioranoMQ Middleware Paltformunu seçti. FioranoMQ, daha hızlı, daha düşük gecikme süresli mesajlaşma özellikleriyle telekomünikasyon, finansal hizmetler, perakende, enerji vb. sektördeki dünya lideri kuruluşların tercih ettiği ürün olma özelliğini sürdürmektedir.

Haber detayı için "Duyurular" sayfasına bakınız.

Fiorano “NASSCOM 100 IT Innovators 2007” Listesinde Yer aldı.

Bangalore, India, January 29th 2008, NASSCOM, Enterprise Integration Middleware lider bir sağlayıcısı olan Fiorano Software Technologies Pvt. Ltd., Hindistan’da Startup kategorisinde top 100 ınnovator'den  biri olarak belirlendi.

 www.fiorano.com

 www.nasscom.in

 

The LiquidityHub yeni ticari mesajlaşma sistemini güçlendirmek için Fiorano mesajlaşma teknolojisini seçti.

 

Yüksek performans ve ultra-düşük bekleme süresi Fiorano’nun seçimini sağlayan güçlü özelliklerindendir.

 

Lider yatırımcı bankaların oluşturduğu bir konsorsiyum olan LiquidityHub iş entegrasyonu ve SOA-ESB arakatman çözümlerinde lider bir firma olan Fiorano Software Ltd.’in ürünü FioranoMQ® ‘ü mesajlaşma altyapısı olarak seçtiğini duyurdu, London, UK, January 28th, 2008.

 

FioranoMQ® mikro saniyelerden daha az bekleme süresi ve yüksek performanslı mesaj alışverişi özellikleriyle on-line iş görüşmeleri için bütünsel bir sistem sağlamak üzere tedarik edildi.

 

www.liquidityhub.com
www.fiorano.com


Anasayfa | Ürünler | Kitaplar| Makaleler | Duyurular |