.:SMARTAGE:. 
 
 
Egitim Duyuruları
Kurumsal Gelismeler
Basın ve Yayında Smartage
Yeni Eklenen Yayınlar
Duyurular

Egitim Duyuruları

"KURUMSAL RİSK YÖNETİMİ" Çalıştayı 5-6 Eylül 2009'da İstanbul'da düzenlenecektir. smartage@smartage.com.tr'den ayrıntı bilgi edinebilirsiniz.

Ülkemizde ilk Crystal Ball Eğitimi gerçekleştirildi.

SmartAge Yönetim Teknolojileri ve Danışmanlık Ltd. Şti., ORACLE- Crystal Ball Öngörü Modelleme ve Risk Analizi Yazılımı Türkiye temsilcidir.

Crystal Ball yazılımını etkin bir şekilde kullanmayı hedefleyen TPAO A.Ş. Strateji Geliştirme, Arama, Sondaj, Planlama, Uluslararası Projeler, Bilgi Teknolojileri bölümlerinden uzman ve yöneticilerinin katıldığı eğitim başarıyla gerçekleştirilmiştir.

Eğitim uluslararası Crystal Ball Eğitmeni Dave Hammal tarafından verilmiştir.

Petrol sektörüne özel başlangıç ve ileri Crystal Ball eğitiminde Model geliştirme, Monte Carlo Simülasyonuna dayalı stokastik tahmin, geçmiş verilerden geleğe yönelik öngörülerin geliştirilmesi, optimizasyon gibi konularda uygulamalar gerçekleştirilmiştir. Kapsamlı uygulama örneklerinin ele alındığı eğitimde çok sayıda  örnek çalışmalar yapılmıştır.

Haber Detayı

Kurumsal Gelismeler

SmartAge, Delphus Inc. ile Türkiye ve Türki Cumhuryetleri temsilcilik sözleşmesini imzalamıştır. Bu iş ortaklığı ile müşterilerimizin geleceğe yönelik tahmin yeteneğini geliştirmek hedeflenmektedir. "International Institute of Forecasters (IIF)" tarafından onaylı tahmin alanında tek ve ilk tahmin sertifikasyon programı

Certified Professional in Demand Forecasting (CPDF®)

müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

 

 

SmartAge ürün ve hizmetleriyle 13 Mart 2008 tarihinde İstanbul Swiss Otel'de düzenlenen ORACLE APPSDAY etkinliğinde yer almıştır. SmartAge Genel Müdürü Meryem FIKIRKOCA Crystal Ball Risk Analizi yazılımı hakkında sunum yapmıştır.

Haber Detayı

Ürünlerimiz Hakkında Gelismeler

1) ThirdScreenMedia mesajlaşma hizmetlerini güçlendirmek için FioranoMQ Middleware Paltformunu seçti. FioranoMQ, daha hızlı, daha düşük gecikme süresli mesajlaşma özellikleriyle telekomünikasyon, finansal hizmetler, perakende, enerji vb. sektördeki dünya lideri kuruluşların tercih ettiği ürün olma özelliğini sürdürmektedir.

California Üniveristesi, kurumsal iş süreçleri entegrasyon ve mesajlaşma altyapı teknolojilerinin lider sağlayıcısı Fiorano’nun ürünü olan FioranoMQ’ü seçtiğini duyurdu. 12 Mart 2008. Haberin ayrıntılarına “Duyurular sayfasından ulaşabilirsiniz.

Fiorano Powers University of California at Berkeley Integration challenges

FioranoMQ® chosen for speedy synchronization of distributed campus information

 

Basın ve Yayında Smartage

Meryem FIKIRKOCA, BT Haber İş Zekası Dosyasında görüşleriyle yer almıştır.

Haber Detayı

Meryem FIKIRKOCA, BT Haber SOA Teknolojileriyle ilgili dosyasında görüşleriyle yer almıştır.

Haber Detayı

Meryem FIKIRKOCA, BT Haber Bilgi Güvenliği ile ilgili dosyasında görüşleriyle yer almıştır.

Haber Detayı

Yeni Eklenen Yayınlar


 
Anasayfa | Ürünler | Kitaplar| Makaleler | Duyurular |