.:SMARTAGE:. 
 
 
Temsilcilikler
Anasayfa
Image Systems AB
Photo-Sonics

Image Systems AB

SmartAgeTM, Image Systems AB Firmasına ait olan TrackEye, TEMA Görüntü İşleme/ Hareket analiz ve Kamera Kontrol yazılımlarının satış ve teknik destek hizmetlerini yürütmektedir.

Image Systems AB hareket analizi, ileri yazılım geliştirme ve filmlerin yüksek çözünürlükle sayısallaştırılmasında özgün ve öncü ileri bir teknoloji firmasıdır.

Image Systems, videoların ve yüksek hızlı sayısal görüntü sekanslarının hareket analizinde dünyada öncüdür. TrackEye yazılım paketinin ana odak alanı uçuş ve silahlı kuvvetlerdir. Kullanım alanına uyarlama yeteneği yüksek TEMA yazılım paketi ağırlıklı olarak otomotiv sanayiinde kullanılmakla birlikte; endüstriyel alanların tümünde kullanıma çok uygundur ve bu yönde de gelişmeler sürmektedir. Image Systems film tarayıcıları uygun fiyata yüksek çözünürlük sunar.

SmartAge-Image Systems AB İş Ortaklığı Kapsamı ve Yetenekleri

SmartAgeTM, Image Systems'in standart ürünlerinin satış ve destek hizmetlerini yürütmenin yanısıra; iş ortaklığı ile kullanıcıya özel projeler sunma yeteneğine sahiptir. SmartAgeTM, Image System AB iş ortaklığı ile, büyük projelerin ana yükleniciliğini yürütme yeteneğine de sahiptir. Proje yönetimi kapsamında sistem tasarımı ve geliştirme, altyüklenici yönetimi, sistem entegrasyonu, donanım sağlanması, kurulum, müşteri tesisinde kabul testi, eğitim ve bakım hizmetlerinin tümünü yönetme yeteneği mevcuttur.

 
Anasayfa | Ürünler | Yetenekler| Etkinlikler | Duyurular | İletişim