.:SMARTAGE:. 
 
 
Temsilcilikler
Anasayfa
Image Systems AB
Photo-Sonics

Photosonics

SmartAge, Photo-sonics Firmasının sunduğu ürün ve hizmetlerin satış ve destek faaliyetlerini resmi temsilcisi olarak yürütmektedir. Photo-Sonics, yüksek hızlı fotoğraf sanayisini kuran ve geliştiren alanında lider bir firmadır. Tasarım ve mühendislik yeteneğiyle sahip olduğu inovasyon gücü, Photo-Sonics ürünlerinin temel özelliğidir. Monte edilebilir insansız izleme cihazları, yüksek görüntü çözünürlüğüne sahip sayısal kameralar, filmi sayısal görüntüye dönüştüren tarayıcılar ve tarama analiz yazılımı gibi yenilikçi ürünleri Photo-Sonics firmasını rakiplerinin ötesine taşır.

Photo-Sonics’in geniş ürün yelpazesi, bu yeni geliştirilen ürünler haricinde, yüksek hızlı sayısal ve film kameraları, uzun süre kayıt yapabilen sayısal kameralar, havacılıkta kullanılan yüksek hızlı sayısal kameralar, güzergâh takipçileri, balistik kameralar, optik takip sistemleri, hareket analizi yazılımı, HUD kameraları, video sistemleri ve bütün bu ürünlere ait ekipman yenileme ve tamir hizmetini sunmaktadır.

SmartAge-Photosonics İş Ortaklığı Kapsam ve Yetenekleri
SmartAge bu iş ortaklığı ile görüntüleme ve takip sistemleri konusunda mühendislik bilgi birikiminin ülkemize kazanımını hedeflemektedir.

Ürün geliştirme hizmetleri kapsamında, sistem mühendisliği, sistem entegrasyonu ile bunlarla ilgili mühendislik hizmetleri sunar. Müşterilerine güvenilir ve en iyi kalitede ürün sağlamak, Photo-Sonics firması en önemli ilkelerindendir. Photo-Sonics, bütün özelleşmiş fotoğraflama, takip sistemleri ve ilgili yazılım ürünlerinin satış ve destek hizmetleri ülkemiz sanayiinin kullanımına samrtAge tarafından sunulmaktadır.

 
Anasayfa | Ürünler | Yetenekler| Etkinlikler | Duyurular | İletişim