.:SMARTAGE:.
 
 
Ürünler

Anasayfa
Stratejik Yönetim Yazılımı
Network Güvenlik Çözümleri
Entegrasyon Platformları
Risk Analiz Yazılımı
Süreç Yönetim Platformu
ModelRisk Risk Analiz Yazılımı
Yönetim Kılavuzları
 

Singularity Süreç Yönetim Platformu


SmartAge Singularity süreç yönetim platformu Türkiye temsilcisidir.

Günümüzde sürece dayalı iş yapma ve süreçlerle yönetim tüm yönetim yaklaşımlarının, standartlarının ve modellerinin temelini oluşturmaktadır. Yönetim sistemleri evriminde süreç yönetiminin önemli bir rolü bulunmaktadır. Kuruluşların verimliliklerini artırma, maliyet azaltma, hesap verebilme, daha şeffaf ve etkin yönetimi ile sürekli gelişmeyi kurumsallaştırmalarında süreç yönetimi temel bir gereklilik haline gelmiştir.

Süreç yönetimi ile temel hedef kaynakların verimli kullanılması ve daha etkin yönetim olmalıdır. Fonksiyonel organizasyonlarda sıklıkla karşılaşılan işin sahiplenilmemesi, işin sorumlusunun tam olarak bilinememesi, bürokrasi ve kaynakların etkin kullanılamaması, iş değerlemenin tam olarak yapılamaması, ortak iş yapma güçlükleri gibi sorunlar ortadan kaldırılmaya çalışılır.

Operasyonel riskleri etkin bir şekilde yönetmekte Singularity Proses Platform etkin bir araçtır.

Singularity Süreç Yönetim Platformu alanında en iyi "best of breed" ödülünü kazanmış güçlü bir süreç yönetim yazılımıdır. Singularity süreç platformu ile süreçlerin daha etkin ve verimli yönetilmesi yeteneği güçlendirilerek kuruluşların performansı artırılır.

Singularity Süreç Yönetim Platformu süreçlerin modellenmesi, yürütülmesi, izlenmesi ve optimizasyonundan oluşan tüm yaşam çevrimini desteklemektedir. Platform süreçlerin tasarımı ve simülasyonu, iş akış kontrolu ve faaliyetleri süreçlerle ilişkilendiren entegrasyon araçları içerir. Süreç yönetiminde önemli bir konu olan kuruma özel iş mantığının ve iş kurallarının tanımlanmasını sağlar.

1994 yılında kurulan Singularity, JPMorgan, British Telecom, Raymond James, Wyeth Pharmaceutical ve UBS gibi Dünya-sınıfı kuruluşlara İş Süreçleri Yönetimi çözümleri sağlayan lider bir yazılım firmasıdır. Singularity süreç yönetim yazılımları her sektörde uygulanabilir. Sermaye piyasaları, kamu, telekomünikasyon sektörü için özel çözümleri bulunmaktadır. Sermaye piyasaları, kamu, telekomünikasyon sektörü için özel çözümleri bulunmaktadır.

Demolara Erismek Icin Lutfen Asagidaki Formu Doldurunuz


Isim:
E-mail:
Mesaj:

 

 

 

 

 

 


 • Teknik Özellikleri
 • Singularity Süreç Yönetim Yazılımı Deneme Sürümü
 • Singularity Süreç Yönetim Yazılımı Broşürü
 • Uygulama Örneği (Swale)
 • Uygulama Örneği (Mitsubishi)
 • Uygulama Örneği (BT)

  www.singularity.co.uk

 •  

   

  Singularity Süreç Platformu Değerlendirmeleri

  Butler Group ANALYSTS: "The Singularity Process Platform™ is a potent and effective end-to-end Business Process Management product that distinguishes itself from the competition."

  Leading Industry Analyst
  Butler Group

   
  BT CUSTOMERS: "In Singularity we found a partner who understood the complexity of our challenge yet brought a pragmatism that delivered results. Their ability to think ahead on our behalf and to meet delivery deadlines has earned our respect and trust."

  Seamus Doyle
  Broadband Systems
  BT Retail

   
  Global Excellence in Workflow PEERS: "These prestigious awards are used to recognize organizations that have demonstrably excelled"

  Global Excellence in BPM & Workflow Award
  Forrester Research, WfMC, WARIA

   
  northgate PARTNERS: "There have been two important aspects to the success of our partnership with Singularity. Firstly the Singularity Process Platform™ has supported our market-leading success in local government. And, perhaps more importantly, the working relationship between Northgate and Singularity has been excellent."

  Steve Knighton
  Sector Manager - Government, Northgate Information Solutions

   
  STP Benchmarks INDUSTRY: "...for the second year running Singularity customers, Invesco, Britannic Investments and ABNAmro Asset Management, scooped the top awards for investment managers in the prestigious Straight Through Processing (STP) Benchmarks® Awards. "
  STP Benchmarks Awards

   

  
  Anasayfa | Ürünler | Kitaplar| Makaleler | Duyurular |